کمپانی هیمل در سال ۱۹۳۳ توسط یک کارآفرین اسپانیایی تاسیس و پایه گذاری شد و جذب سرمایه کرد.در اویل در سال ۱۹۵۸ این کمپانی برای خود محیطی تجاری راه اندازی کرد و برند خود را کاملا رسمی وارد بازار کرد.در ادامه این روند و در سال ۱۹۷۶ برند هیمل با تاکید بر روی کیفیت و استاندارد های متنوع و به روز و پیشرفته وارد بازار جهانی شد.با گذشت زمان و ادامه همین روند های قبلی امروزه کمپانی هیمل دارای شعبه های متعدد و بسیاری در بیش از ۵۰ کشور در جهان میباشد که تجهیزات و وسایل سیستم ها برقی و سیم کشی را بصورت مشارکتی از دو برند دلکسی الکتریک و اشنایدر الکتریک تولید و به بازار جهانی عرضه میکند.

شرکت الکترونیکی ژاپنی است، که در سال ۱۹۴۹ توسط یکی از کارکنان شرکت ماتسوشیتا، بنام توشیو ایو و با پشتیبانی کونوسوکه ماتسوشیتا (بنیانگذار پاناسونیک) که برادر زن وی بود، تأسیس شد. در دسامبر ۲۰۰۹ شرکت پاناسونیک اقدام به خریداری ۵۰٫۲٪ درصد از سهام شرکت سانیو، به ارزش ۴۰۰ میلیارد ین، (معادل ۴٫۵ میلیارد دلار) نمود و در ژوئیه ۲۰۱۰ نیز با خرید سهم باقی‌مانده سانیو، این شرکت را به تملک خود درآورد.

گروه تجاری رابو الکترونیک با نام تجاری رابو آریا الکترونیک به شماره ثبت 454151 از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه نور پردازی و تبلیغات آغاز نموده است . محصولات خاص و محبوب رابو در زمینه تجاری و صنعتی در غالب نمایشگرهای LED ، حروف برجسته و پنل های SMD به بازار عرضه شده است. پنل های فوق کم مصرف رابو با هدف کاهش چشمگیر مصرف برق و تقویت نور اماکن تجاری و صنعتی طراحی و تولید شده و طی چند سال اخیر محبوبیت چشمگیری در بین مشتریان خود یافته است. گروه رابو الکترونیک همیشه در تلاش است محصولات متنوع و با کیفیت بالا که پاسخگوی مشتریان عزیز باشد را به بازار عرضه نماید.

شرکت دلتا در تایوان به سال1971 آغاز به کار کرد یکی از دلایل اصلی تاسیس این شرکت جلوگیری از وابستگی به واردات ژاپن بود.
بیانیه ماموریت دلتا “با هدف ارائه راهكارهای نوآورانه ، تمیز و كارآمد برای انرژی برای فردای بهتر” بود و با پرداختن به موضوعات كلیدی محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی جهانی متمرکز شده است و به عنوان یک ارائه کننده راه حل‌های صرفه جویی در مصرف انرژی با تمرکز اصلی در الکترونیک قدرت و اتوماسیون صنعتی است. دسته بندی‌های تجاری Delta شامل برق الکترونیک، اتوماسیون و زیرساخت‌ها هستند.